Українська бізнесвумен Оксана Кольгофер переховується від СБУ: їй загрожує 12 років

Хмільничани добре знають прізвище Кольгофер. Воно відоме через зв’язки із Віктором Коцемиром, екс-головою Хмельницької та Вінницької ОДА. Його донька, Оксана Кольгофер, відома як бізнесвумен та депутатка Хмельницької міськради. Прізвище Кольгофер також регулярно з’являється у місті на бордах з рекламою їхнього родинного благодійного фонду.

Проте найбільш активно про Кольгоферів почали згадувати з березня 2019 року, коли почалися обшуки у «Либідь плазі». Правоохоронці наробили добре шуму завітавши в гості до пані Оксани, а саме через підозру про махінації з будівництвом ТЦ «Квартал на Кам’янецькій, 17.

У 2007 році Оксана і Валерій Кольгофери керували фірмою «Укрбудінвест», що мала в оренді земельну ділянку на Кам’янецькій, 17. Вона взяла кредит на суму майже 12 мільйонів на будівництво, при цьому зібравши ще по 700 тисяч у двох осіб на будівництво багатоповерхівки, яке так і не було розпочато. У 2008 році «Укрбудінвест» відмовився від оренди на користь підприємства «Пектораль-1». Саме воно і зайнялось будівництвом «Кварталу». Звісно, грошей пайовикам ніхто не повернув, тому за справу взялись правоохоронці.

Згідно ч.5 статті 191 ККУ “Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”, Оксану Кольгофер підозрюють у скоєнні кримінального правопорушення. Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Оксана Кольгофер переховується від органів досудового розслідування згідно із даними сайту МВС. Ії оголошено в розшук за поданням Служби безпеки України. В СБУ просять в разі наявності інформації про можливе місце перебування Оксани Кольгофер телефонувати (044) 256-90-07.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.