Між двух булок: Ахметов і Порошенко змусили українського піарщика Іванова робити непристойні речі у Facebook -патріоти обурені

Відомий український журналіст Олександр Дубінський оприлюднив скандальне відео, де оприлюднив докази втручання Ахметова у захист репутації Порошенка.

Оригінал відео: Посилання

За словами журналіста, саме Ахметов сплачує «брудних» піарщиків для захисту репутації Порошенко. Серед доказів:

 

  1. Спільна участь Порошенка та Ахметова у корупційній схемі «Ротердам+». Нагадаємо, що по цій формулі українці купують вугілля за ціною, якщо воно привезено з Ротердаму(Голландія). Але давно відомо, що це вугілля добувається в українському місті Антрацит, через шахти, що належать Ринату Ахметову. За приблизними підрахунками, Петро Порошенко та Ринат Ахметов заробили більш ніж 20 мільярдів гривень.

  2. Для медійного захисту формули «Ротердам+» була створена група у Facebook «Страсти за Ротердамом» — засновником якої являється скандальний піарщик Денис Іванов.Денис Іванов також відомий через скандал з відмиванням грошей для «Укрзалізниці» у розмірі 20 мільйонів гривень у 2011-13 році. Проте саме після цього від бере участь у захисті репутації Ахметова та скандальної формули «Ротердам+».Докази того, що саме Денис Іванов та його дружина ведуть публічну группу у Facebook «Страсти за Ротердамом»:

    А ось докази та суми, які Ахметов переказував на рахунки компаній Дениса Іванова:


    Сторінка Дениса Іванова у соц.мережі Facebook: https://www.facebook.com/denys.ivanov.50

    Також Олександр Дубінський звинуватив Дениса Іванова у створенні группи «Звідки Гроші» у Facebook, мета якої розповсюджувати негативну інформацію про журналіста. Причина: Активна критика Петра Порошенка та Ритана Ахметова у публічному просторі.

    Журналіст впевнений, що фінансування інформаційної компанії проти нього та інших журналістів проводиться на гроші, вкрадені з бюджету «Ротердам+». І саме це є прямим доказом корупції між Ахметовим та Порошенко. Таким чином, Ахметов намагається покривати злочини колишнього Президента і водночас усунути конкурентів руками брудних піарщиків як Денис Іванов.

 

 

 

 

 

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.