Астролог передбачив майбутнє Порошенка після перемоги Зеленського: українці будуть задоволені

Судячи із попередніх результатів другого туру виборів Володимир Зеленський став шостим президентом України. Що чекає Петра Порошенка, який програв вибори, розповів астролог Влад Росс.

«Володимир Зеленський намагається виконувати все, що обіцяє. І в цьому він схожий на Дональда Трампа. Вони обидва – шоумени. Обидва прагнуть виконувати все те, що записано в їхніх програмах. 31 грудня Зеленський заявив, що йде в президенти – і висунув свою кандидатуру, більш того, переміг на виборах», — зазначив Росс.

Астролог рекомендує Петру Порошенку якомога швидше покинути Україну, щоб не опинитися за гратами.

«Судячи з його гороскопу, є загроза, що його можуть затримати. Велика ймовірність, що Порошенко сяде у в’язницю, причому всерйоз і надовго. Про подальші перспективи Порошенко в політиці немає сенсу говорити, тому що він – «політичний труп». Для нього не залишилося ніяких варіантів і сценаріїв, які дозволили б йому повернутися в політику. Будь-яка партія, яку він буде вести, буде приречена», — додав він.

За словами астролога, Порошенку краще бігти з України. Бо ж його життя може скластися в будь-якій країні Європи. Марбелья – чудовий варіант, це іспанське містечко, де знаходиться вілла Петра Олексійовича. Чим не варіант? Також астролог зазначив, що Порошенко може непогано влаштуватись в Молдавії і в Ростові. У Молдавії живе його давній бізнес-партнер Влад Плахотнюк, якого вважають найвпливовішою людиною в цій країні», — сказав Росс.

Астролог переконаний, що Порошенко має незначний шанс залишитися в українській політиці. За однієї умови: якщо по-доброму піде 27 травня, як і передбачено законом і якщо відбудуться дострокові парламентські вибори.

«Дострокові вибори Ради влаштовують обох – і Зеленського, і Порошенко. Тому що, якщо вибори відбудуться за планом – восени, то у нього не буде жодних шансів. Якщо вони будуть дострокові, то у його політичної сили буде невеликий шанс заскочити в парламент», — підсумував він.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.